Loading ...
close

پروفیل درب اتوماتیک

logo
پروفیل درب اتوماتیک

 

 

 

پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک

   یکی از مهمترین قطعات دربهای اتوماتیک، پروفیل درب اتوماتیک می باشد . در حال حاضر درب اتوماتیک در اکثر ساختمانها بکار گرفته می شوند . از مزیتهای استفاده  درب اتوماتیک،  امن بودن  و رعایت بهداشت بخاطر عدم استفاده از دستگیره می باشد و در مراکزی که مثل هتلها و فروشگاهها که صرفه جویی در مصرف انرژی اهمیت دارد کاربرد دارد و علاوه بر زیبایی تردد راحت تر  نیز به ارمغان می آورد . درب اتوماتیک در مراکز مثل رستورانها و امکان ورزشی و مراکز صنعتی می تواند جایگزین خوبی برای نیروی کار باشد . بخاطر همین مزیتها کاربرد زیادی در عرصه ساخت وساز پیدا کرده است. درب اتوماتیک انواع مختلف و کاربرد های متفاوتی دارد علاوه بر استفاده مثل درب پارکینیگ و ساختمانها می تواند در سقف متحرک پاسیو و استخر نیز بکار گرفته شوند.

 

پروفیل درب اتوماتیک شیشه ای

 بکار گیری پروفیل آلومینیومی در درب های اتوماتیک به عنوان چهارچوب  بخاطر  تنوع و امکان انتخاب رنگ بالا رفته است.پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک در اندازه های مورد نظر با گزینه های گسترده محصول تولید می شوند.
ما تضمین می کنیم پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک آلوم فرم با استفاده از بالاترین کیفیت مواد اولیه و فناوری پیشرفته تولید شده است که به آنها قدرت ، دوام و قابلیت اطمینان می دهد.
با تحقیق و توسعه محصول ثابت ، ما قادریم به طور مداوم نوآوری کرده و دامنه و فرایندهای محصول خود را بهبود بخشیم. به عنوان معتبر ترین تولید کننده پروفیل  آلومینیومی درب اتوماتیک ، معتقدیم که فقط بالاترین کیفیت محصول نهایی را با بهترین محدوده قیمت ارائه می دهیم.


قیمت پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک

پروفیل آلومینیوم درب اتوماتیک آلوم فرم از جنس آلومینویم استاندارد  با انواع فرم وسایز بصورت پهن و باریک ویا با فرم اس، در انواع رنگ الکترواستاتیک هم به صورت عمده و هم به صورت شاخه ای با توجه به قیمت روز بازار عرضه می شود.


پروفیل های آلومینیومی آلوم فرم

تمای پروفیلهای درب اتوماتیک  آلوم فرم با استفاده از آلیاژ های آلومینیوم استاندارد (6063، 6101 و 6201 و...) تولید و بر اساس سفارش مشتری عرضه می گردد.
شرکت آلوم فرم با رعایت استاندارد مدون شده از طرف موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران درج سختی حداقل ده درجه وبستر و حداکثر شانزده درجه وبستر و مقدار ضخامت قشر آبکاری شده  حداقل ده میکرون و حداکثر پانزده میکرون و شمش مصرفی با استاندارد ALMgSi- 0/5  و استفاده از ترکیب شیمیایی و خواص فیزیکی منرج در جداول تدوین شده موسسه استاندارد صنعتی تمام تلاش خود را برای تولید  محصولی با کیفیت می نماید.


ابعاد پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک

فریم درب اتوماتیک آلوم فرم برای درب های کم عرض و ابعاد حداکثر 75 سانتی متر با پهنای افقی 70 میلمتر و پهنای عمودی 30 میلیمتر  و برای درب های با ابعاد حداکثر 125 سانتی متر با پهنای افق 65 میلیمتر و پهنای عمودی 65 میلیمتر عرضه می گردد و برای درب های عریض تر از پهنای پروفیل عمودی 45 میلیمتر و پهنای افقی 90میلیمتر که معمولا در این نوع درب ه از شیشه سکوریت 10 استفاده می شود، عرضه می شود.
 آلوم فرم با ارائه انواع  پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک  جهت سه درب اتوماتیک ، فریم شش درب اتوماتیک ، فریم آلومینیومی هشت درب اتوماتیک ، ده و دوازده درب اتوماتیک ، تمام تلاش خود را برای عرضه پروفیل آلومینیومی با کیفیت و با دوام که از آلیاژ استاندارد و با رنگ الکترو استاتیک برای سازندگان و فعالین در صنعت ساختمان می کند.
برای آگاهی بیشتر از خدمات و کیفیت پروفیل آلومینیومی  آلوم فرم با کارشناسان و مشاورین آلوم فرم با شماره های 09123794374  و 09122645327 لطفا تماس بگیرید تا با راهنمایی های کارشناسان بتوانید فریم های مورد نیاز خود را تهیه بفرمایید

 

دیگر محصولات وخدمات آلوم فرم:

خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک         پروفیل پرده زبرا               فریم سکوریت          فریم درب اتوماتیک                    درب اتوماتیک شیشه ای       

 

 

 

 

ثبت نظر

برای مشاوره تماس بگیرید.آلوم فرم

 

 

آلوم فرم  

آلوم فرم با استفاده از مدرن ترین و بروزترین سیستم منطبق بر استانداردهای روز ، تمامی نیازهای شما مشتریان و صنعتگران عزیز را ایجاد کنیم و همچنین با اعتماد و حمایت شما توانسته ایم مجموعه ای منظم با تکیه بر بروز ترین ابزار آلات الکترواستاتیک برپا کنیم خدمات ما : تولید پروفیل آلومینیوم اختصاصی و براساس سفارش شما ، تولید انواع پروفیل الومینیوم عمومی ، خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک و طراحی و ساخت اواع درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

ارتباط با ما

 

آدرس : جاده ساوه ,سه راه آدران,به سمت شهریار, شهرک صنعتی زواره ای

      شماره های  تماس  :  09122645327   __  09123794374          

         

                               

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد