Loading ...
close

درب اتوماتیک شیشه ای

logo
درب اتوماتیک شیشه ای

 

درب اتوماتیک شیشه ای; برآورد، کارشناسی ، طراحی انواع درب اتوماتیک شیشه ای ، نصب حرفه ای و خدمات پس از فروش درب اتوماتیک شیشه ای، آلوم فرم تولید کننده فریم آلومینیومی درب اتوماتیک شیشه ای و انواع دیگر پروفیل آلومینیومی

 مشاوره و سفارش : ۰۹۱۲۲۶۴۵۳۲۷ و ۰۹۱۲۳۷۹۴۳۷۴

 

درب اتوماتیک شیشه ای

  درب اتوماتیک شیشه ای تاثیر قابل توجهی در زیبایی  وروردی ساختمان دارد و علاوه بر ان به صرفه جویی در استفاده ار فضای ورودی دارد و در واقع این درب به شما امکان می دهد تا از فضای خود بهترین استفاده را ببرید و علاوه بر آن امکانات زیاد این گونه درب ها گزینه خوبی برای نصب و استفاده در ساختمانها و مکانهای پر رفت و آمد باشد . عملکرد باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای  با استفاده از حسگر مادون قرمز انجام می شود  و تنضیمات مختلفی از  جمله: همیشه بسته و یا همیشه باز و.یا قفل سریع را  دارد. یکی دیگر از مزیتهای  درب شیشه ای اتوماتیک باز و بسته شدن راحت و بی صداست و باز و بسته شدن اتوماتیک درب در مصرف انرژی گرمایشی و سرمایشی نیز صرفه جویی می کند و عدم دخالت دست در باز و بستن درب به بالا بردن بهداشت محیط کمک فراوانی می کند و برای استفاده افراد ی با معلولیت جسمی و یا مسن  کاملا سازگاری دارد .کنترل باز و بسته شدن درب اتوماتیک میتواند با ریموت انجام شود . درب اتوماتیک شیشه ای دوام و عمر بیشتری نسبت به دربهای لولایی ومکانیکی دارند و بدلیل داشتن باتری ذخیره برق ، در صورت رفتن برق از کار نمی افتند .
درب های اتوماتیک شیشه ای امروزه  بدلیل ظاهر زیبا و عملکرد ساده ومهمتر ا ز دیگر عوامل قیمت نسبتا کمتری دارد بسیار مورد استقبال سازندگان و مصرف کنندگان قرار گرفته است. در هر صورت قبل از تهیه و خرید درب اتوماتیک شیشه ای می بایست براساس نیاز و کاملا کارشناسی شده انتخاب شوند.
شما بعنوان مالک و یا مسئول پروژه و یا شرکت سازنده  اگر بدنبال  انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای مناسب با پروژه هستید و یا بدنبال تعویض و به روز سانی درب ورودی مکان خود هستیب حتما وبه این جند تا توصیه آلوم فرم در نظر بگیرید تا احتمال انتخاب نادرست را کم کنید.


لیست قیمت قطعات درب اتوماتیک شیشه ای

رایج ترین اشتباهات  در انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای برآرود هزینه است
برای یک برآرود صحیح نیاز به  بررسی و کارشناسی درست هست که شامل تمامی هزینه از هزینه تمام شده درب و تمامی متعلقات آن و دیگر هزینه ها از جمله: حمل و نصب و..... است
برای انتخاب نوع درب وباید سه فاکتور مهم : فرم ورودی ، اندازه ورودی و میزان استفاده و تردد در ورودی مکان را در نظر بگیریم
1-    شکل و ساختار ورودی مکان  یکی از مهمترین فاکتور انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای است . بطور مثال اگر پشت درب ورودی ساختمان فضای بزرگی دارید می توانیم از درب های منحنی شکل و یا درب گردان که ظاهری زیبا و شکیل تر دارند استفاده کنیم.
2-    دومین فاکتور برای انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای اندازه ورودی ساختمان است چون قسمت ثابت درب تقربیا نصف فضای ورودی را اشغال می کند و به همین دلیل باید نوع درب با مقدار فضای وروددی همخوانی داشته باشد .
3-    میزان رفت و آمد و تردد در مکان عامل تعیین کننده ای برای انتخاب موتور درب اتوماتیک شیشه ای است . هر چفدر میزان رفت و آمد بیشتر باشد قدرت موتور انتخابی هم باید بیشتر باشد و از موتور های پر قدرت استفاده شود.
درب اتوماتیک شیشه ای براساس فرم و مکانیسم و عملکرد تسیم بندی می شوند:

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی                       

 درب اتوماتیک شیشه ای کشویی و یا اسلاید

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی و یا خطی  با حرکت روی یک خط مستقیم و مکانیزم ساده از ریاج ترین در ب مورد استفاده در ساختمانها هستند. این گونه دربها دارای دو یه چار لت هستند که با یک در ب به یک جهت و دو درب به دوجهت باز و بسته می شوند.

 

 

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

 در این نوع درب از یک  موتور کوچک  برای گردش درب استفاده می شود از این نوع درب اتومایتیک ششه ای معمولا برای اماکن تجاری ، فروشگاه ها استفاده می شود.

 

 

 

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

 درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

ساده ترین و نسبتا ارزان ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای است. معمولا سمت باز شدن ان به بیرون است و می توان بطور یک طرفه و یا دو طرفه نیز استفاده نمود. برای این نوع درب ها سنسورهای قوی و با کیفیت توصیه می شود.

 

 

 

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

از این درب برای استفاده حداکثری از فضای ورودی استفاده می شود . عملکرد آن مثل درب اتوماتیک شیشه ای کشویی است ولی  به دلیل جمع شدن لتها روی یکدیگر فضای ورودی را برای رفت و آمد بیشتر می کنند.

 

 

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو (اکاردئونی)

این نوع دربها لت ثابت ندارند و از طول تا می شوند و روی هم جمع می شوند .بدین تریتیب می شود از فضای ورودی استفاده بهینه ای کرد.و معمولا در ورودیهایی با عرض کم بکار گرفته می شوند.

 

 

 

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای قوسی یا منحنی

  درب اتوماتیک شیشه ای قوسی و یا منحنی  

این نوع درب به صورت دایره ای و یا نیم دایره بکار گرفته می شوند  که معمولا برای استفاده خاص در ساختمان ار آن استفاده می گردد.

 

 

 

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

 در ب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

این نوع درب ها خیلی کمتر از دیگر درب ها استفاده می شود و فقط در مواردی که فضای ورودی با محدودیت و یا فرم خاص طراحی شده است بکار گرفته می شوند.

 

درب اتوماتیک شیشه ای استاندارد

آلوم فرم با سالها تجربه در تولید و نصب درب های اتوماتیک شیشه ای،  پروفیل درب اتوماتیک و با رعایت استادارد جهانی  چه در تولید و چه در نصب درب اتوماتیک شیشه ای توانستیم اعتماد تمامی مشتریان خود را جلب کنیم. کارشناسان آلوم فرم به شما در انتخاب درب کمک خواهند کرد تا انتخابی درست و مقرون به صرفه با کارآیی و دوام بالا بالا داشته باشید.


ابعاد درب شیشه ای کشویی

درب اتوماتیک شیشه ای علاوه بر  انواع طراحی متنوع و زیبا، بالاترین استاندارد های امنیتی را برای کاربران فراهم می کند. سیستم های درهای اتوماتیک شیسشه ای  کشویی آلوم فرم  بطور استثنایی باریک هستند. با وجود این، درایوهای درب کاملاً نیرو هستند و درهای کشویی بزرگ و سنگین را حرکت می دهند. نتیجه این است که سیستم کشویی کشویی احتیاط و پیشرفته از شیشه ساخته شده است.


قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

جهت برآورد کارشناسی هزینه ها و قیمت تمام شده درب اتوماتیک شیشه ای با شماره های 09123794327 و 09122645327 تماس گرفته و از مشاوره رایگاه کارشناسان شرکت آلوم فرم بهره ببرید تا بهترین انتخاب را پروژه خود داشته باشید.

 

دیگر محصولات آلوم فرم:

پروفیل درب اتوماتیک                             فریم درب اتوماتیک                          فریم سکوریت                       پروفیل پرده زبرا

 

 

 

 

 

    یلااطلا

نظرات

 آلوم فرم

 

 

 

 

ارتباط با ما

 

آدرس : جاده ساوه ,سه راه آدران,به سمت شهریار, شهرک صنعتی زواره ای

      شماره های  تماس  :  09122645327   __  09123794374          

         

                       

 

 

آلوم فرم 

آلوم فرم ,تولید کننده انواع پروفیل آلومینیوم,تولید پروفیل آلومینیوم,قیمت پروفیل آلومینیوم,اکسترود آلومینیوم,اکسترود پروفیل,تزریق آلومینیوم,رنگ پودری الکترواستاتیک,خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک,ساخت قالب اکستروژن.آلوم فرم با استفاده از مدرن ترین و بروزترین سیستم منطبق بر استانداردهای روز ، تمامی نیازهای شما مشتریان و صنعتگران عزیز را ایجاد کنیم و همچنین با اعتماد و حمایت شما توانسته ایم مجموعه ای منظم با تکیه بر بروز ترین ابزار آلات الکترواستاتیک برپا کنیم.