Loading ...
close

فریم درب اتوماتیک

logo
فریم درب اتوماتیک

 

 

فریم درب اتوماتیک شیشه ای

فریم درب اتوماتیک از جنس استیل یا آلومینیوم می باشند که بخاطر وزن سبک و کیفیت خوب از آلومینیوم در ساخت فریم درب اتوماتیک و درب اتوماتیک شیشه ای  خیلی بیشتر بکار گرفته می شوند.
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی یا ریلی بدلیل سادگی فرم و کاربری آسان از پرکاربردترین نوع درب اتوماتیک می باشد که در ورودی های مراکز پر تردد مثل فروشگاه ها و بیمارستانها و.... استفاده می شوند. درب اتوماتیک شیشه ای از چند قسمت  اصلی مانند شیشه سکوریت ، کاور پشت دهنه و فریم  آلومینیومی و .....تشکیل شده اند . از فریم آلومینیومی برای استحکام و تقویت چهارچوب یا پنل شیشه ای درب اتوماتیک بکار گرفته می شود.
 قاب یا فریم آلومینیومی ضریب اطمینان و امنیت را  در درب های شیشه ای با ضخامت تا 19 میلیمتر را بالا می برد 
فریم درب اتوماتیک می تواند از شکستن شیشه در قسمت  "لبه ها و گوشه ها" هر چند مقاوم وبه اصطلاح سکوریت شوند و درزگیر های  استفاده شده در فریم آلومینیومی می تواند بخوبی فاصله ها و درزهای در لبه های قسمت پایین و بالای درب را بپوشاند و از گرد و غبار جلوگیری و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کند و در واقع علاوه بر محافظت و پوشاندن لبه ها و گوشه های درب شیشه ای به زیبایی و هماهنگی با طراحی و دیزاین فضای  ورودی تاثیر فوق العاده ای داشته باشد. 


ابعاد فریم درب اتوماتیک

برای درب های اتوماتیک با عرض باریک از فریم آلومینیومی 3.5 سانتی متری استفاده می شود که معمولا برای  شیشه های با وزن کم دارند استفاده می شود. این نوع فریم ها بیشترین کاربرد و مصرف را در درب اتوماتیک دارند. و با تناسب با وزن شیشه هر چقدر سنگین تر باشد با فریم آلومینیومی محکم تر و با استقامت بیشتر استفاده گردد. فریم استفاده شده در درب های اتوماتیک پهن معمولا 6 سانتی متر هستند که برای شیشه های سنگین کاربرد دارند فریم آلومینیومی درب اتوماتیک در شرکت آلوم فرم براساس نیاز مشتری تولید می شود.

 

انواع فریم درب اتوماتیک

فریم های بکار رفته در درب های اتوماتیک پنج نوع هستند :
1-    فریم بغل که اندازه  آن از 2.5 تا 6 سانتی متر می باشد.
2-    فریم کفی  با اندازه های 6 و 7.5 و 8 و10 سانتیمتر
3-    فریم u برای پوشش درزها
4-    فریم در پوش
5-     فریم کاور
و انواع فریم های دیگر با کاربردهای مختلف که براساس طراحی و نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.
فریم ها و پروفیل های شرکت آلوم فرم با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و تکنولوژی پیشرفته تولید شده و این خود ضامن قدرت و دوام تولیدات آلوم فرم است.
با تحقیق و توسعه محصول ثابت ، ما قادریم به طور مداوم نوآوری کرده و دامنه و فرایندهای محصول خود را بهبود بخشیم. به عنوان معتبر ترین تولید کننده پروفیل  آلومینیوم درب اتوماتیک ، معتقدیم که فقط بالاترین کیفیت محصول نهایی را با بهترین محدوده قیمت ارائه می دهیم.


قیمت فریم درب اتوماتیک

فریم درب اتوماتیک آلوم فرم از جنس آلومینویم استاندارد  با انواع فرم وسایز بصورت پهن و باریک ویا با فرم اس، در انواع رنگ الکترواستاتیک هم به صورت عمده و هم به صورت شاخه ای با توجه به قیمت روز بازار عرضه می شود .


پروفیل های آلومینیومی آلوم فرم 

تمامی پروفیلهای درب اتوماتیک  آلوم فرم با استفاده از آلیاژ های آلومینیوم استاندارد (6063، 6101 و 6201 و...) تولید و بر اساس سفارش مشتری عرضه می گردد.
شرکت آلوم فرم با رعایت استاندارد مدون شده از طرف موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران درج سختی حداقل ده درجه وبستر و حداکثر شانزده درجه وبستر و مقدار ضخامت قشر آبکاری شده  حداقل ده میکرون و حداکثر پانزده میکرون و شمش مصرفی با استاندارد ALMgSi- 0/5  و استفاده از ترکیب شیمیایی و خواص فیزیکی منرج در جداول تدوین شده موسسه استاندارد صنعتی تمام تلاش خود را برای تولید  محصولی با کیفیت می نماید.
جهت سفارش و یا مشاوره با تلفن های  با شماره های 09123794374 و 09122645327 لطفا تماس گرفته و از خدمات مشاورین آلوم فرم بهره ببرید.

 

دیگر محصولات وخدمات آلوم فرم:

 

خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک         پروفیل درب اتوماتیک               فریم سکوریت          فریم درب اتوماتیک                    درب اتوماتیک شیشه ای       

 

 

 

 

ثبت نظر

برای مشاوره تماس بگیرید.آلوم فرم

 

 

آلوم فرم  

آلوم فرم با استفاده از مدرن ترین و بروزترین سیستم منطبق بر استانداردهای روز ، تمامی نیازهای شما مشتریان و صنعتگران عزیز را ایجاد کنیم و همچنین با اعتماد و حمایت شما توانسته ایم مجموعه ای منظم با تکیه بر بروز ترین ابزار آلات الکترواستاتیک برپا کنیم خدمات ما : تولید پروفیل آلومینیوم اختصاصی و براساس سفارش شما ، تولید انواع پروفیل الومینیوم عمومی ، خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک و طراحی و ساخت اواع درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

ارتباط با ما

 

آدرس : جاده ساوه ,سه راه آدران,به سمت شهریار, شهرک صنعتی زواره ای

      شماره های  تماس  :  09122645327   __  09123794374          

         

                               

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد