Loading ...
close

پروفیل آلومینیوم رنگی

logo
پروفیل آلومینیوم رنگی

 

تولید پروفیل آلومینیوم رنگی

آلومینیوم رنگی یکی از اولین انتخاب طراحان است. در هر جای منزل یا محل کار می توان برای زیبایی از ورق های رنگی آلومینیوم استفاده کرد. این  پروفیل های آلومینیومی کاربرد های مهمی در زمینه های ساختمان سازی دارند. البته می توان گفت که در صنعت نیز کاربرد های گسترده ای دارند اما نقش آن ها در ساختمان سازی مهم تر است.

بعد از آن که ورقه های آلومینیوم به ضخامت مد نظر خود رسیدند باید وارد مرحله بعدی شوند یعنی آنادیز ورق ها ، که باید روی آن ها صورت گیرد که این کار  سطح سختی لازم را به ورق آلومینیومی می دهد و آماده رنگ پذیری در کوره های رنگ شود.

فرایند رنگ کردن پروفیل آلومینیوم به این صورت است که پس از گذراندن مرحله آنادایزینگ و ایجاد سطح، تولید پروفیل آلومینیوم رنگی آغاز می شود. این روش برای صدها رنگ مختلف استفاده می شود. استفاده از رنگ های پودری برای انجام این کار بسیار رونق یافته است و دلیل آن این می باشد که این نوع دارای پایدارای و دوام قابل توجهی هستند. از تفنگ های الکترواستاتیکی برای پاشش این رنگ ها استفاده می شود که سبب می شود به صورت بار دار بر روی قطعه قرار گیرند و با وارد شدن به کوره هنگامی که به نقطه ذوب می رسند به حالت مذاب روی سطح ورقه جاری می شوند و شروع به پخته شدن می کنند که لایه ای از رنگ دلخواه را به وجود می آورند.

 

کاربرد پروفیل آلومینیوم رنگی

در صنعت  ساختمان سازی، ساخت درب و پنجره، دکوراسیون های خارجی و داخلی و ساخت شیروانی های متنوع یا سقف های کاذب بسیار مناسب هستند، برای کابینت  نیز  گزینه خوبی برای جایگزین می باشند، در ساخت انواع کانکس از این محصولات رنگی می توان استفاده کرد و بسیاری قسمت ها و صنایع مختلف دیگر این انواع را به وفور مورد استفاده قرار می دهند. این محصول سمی نمی باشد بنابراین می تواند در صنعت غذایی نیز برای بسته بندی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

ثبت نظر

برای مشاوره تماس بگیرید.آلوم فرم

 

آلوم فرم با استفاده از مدرن ترین و بروزترین سیستم منطبق بر استانداردهای روز ، تمامی نیازهای شما مشتریان و صنعتگران عزیز را ایجاد کنیم و همچنین با اعتماد و حمایت شما توانسته ایم مجموعه ای منظم با تکیه بر بروز ترین ابزار آلات الکترواستاتیک برپا کنیم خدمات ما : تولید پروفیل آلومینیوم اختصاصی و براساس سفارش شما ، تولید انواع پروفیل الومینیوم عمومی ، خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک و طراحی و ساخت اواع درب اتوماتیک شیشه

 

                               

 

 

 

ارتباط با ما

 

آدرس : جاده ساوه ,سه راه آدران,به سمت شهریار, شهرک صنعتی زواره ای

         

   09123794374- 09122645327   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد