Loading ...
close

انتخاب درب اتوماتیک

logo
انتخاب درب اتوماتیک

 

 

نحوه انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای

خرید آگاهانه می تواند نقشی اساسی در انتخاب درست و رفع نیازهای مشتری را در پی داشته باشد.برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای نیز همانند سایر محصولات نیاز به دانش متناسب درباره چگونگی انتخاب و نحوه عملکرد محصول می باشد.

 

نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک

نوع کاربری محل :

نوع نیاز در انتخاب یک درب اتوماتیک که در یک هتل نصب شده است با درب اتوماتیکی که در یک اداره دولتی یا بیمارستان وجود دارد متفاوت است. در نتیجه یکی از عوامل تاثیر گذار در انتخاب ، توجه به چگونگی کاربری محل می باشد.

 

ترافیک روزانه :

تعداد باز و بسته شدن درب در یک روز و مقدار عبور و مرور از عوامل بسیار مهم در انتخاب می باشد. برای مثال درب های اتوماتیک شیشه ای چرخشی در محل هایی که ترافیک بالایی دارند استفاده می شوند و به طور پیوسته امکان ورود و خروج افراد را فراهم می کنند.

 

امنیت درب اتوماتیک:

درب های اتوماتیک از جهت مقدار امنیت به وجود آورده برای مکان مورد نظر از اهمیت ویژه و خاصی برخوردار هستند و دارای انواع مختلفی می باشند.

معمولا در به کار گیری از درب های اتوماتیک امنیتی، جنبه امنیتی آن ها در نظر گرفته می شود تا زیبایی و راحتی. به عنوان مثال درب های به کار رفته  در اماکن نظامی و یا مراکز خاص مانند آشیان های پروازی و آزمایشگاه ها.

 

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای:

یکی از گزینه هایی که تغییرات فراوانی داشته تعرفه و قیمت درب اتوماتیک است.قیمت درب اتوماتیک بر اساس چند اصل مهم تعیین و عرضه می شود که این اصول بر فراز و نشیب نرخ و قیمت درب اتوماتیک موثر هستند.در نظر گرفتن نوع اپراتور، مدل و فریم درب اتوماتیک ، پروفیل درب اتوماتیک ، فریم سکوریت و همچنین مراحل نصب و راه اندازی می تواند اختلاف قیمتی بین چندین صد هزار تومان تا حتی بالا تر از یک میلیون تومان در قیمت به وجود آورد.بنابراین انجام یک مشاوره با متخصصین آلوم فرم، پیش از انتخاب و خرید درب اتوماتیک می تواند کمک قابل توجهی به شناخت نیاز شما و انتخاب متناسب داشته باشد.

 

 

 

 

ثبت نظر

برای مشاوره تماس بگیرید.آلوم فرم

 

آلوم فرم با استفاده از مدرن ترین و بروزترین سیستم منطبق بر استانداردهای روز ، تمامی نیازهای شما مشتریان و صنعتگران عزیز را ایجاد کنیم و همچنین با اعتماد و حمایت شما توانسته ایم مجموعه ای منظم با تکیه بر بروز ترین ابزار آلات الکترواستاتیک برپا کنیم خدمات ما : تولید پروفیل آلومینیوم اختصاصی و براساس سفارش شما ، تولید انواع پروفیل الومینیوم عمومی ، خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک و طراحی و ساخت اواع درب اتوماتیک شیشه

 

                               

 

 

 

ارتباط با ما

 

آدرس : جاده ساوه ,سه راه آدران,به سمت شهریار, شهرک صنعتی زواره ای

         

   09123794374- 09122645327   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد