Loading ...
close

پروفیل آلومینیوم ریلی

logo
پروفیل آلومینیوم ریلی

 

پروفیل آلومینیوم ریلی چیست؟

پروفیل آلومینیوم ریلی از جمله پروفیل های آلومینیومی است که در درب و پنجره های کشویی کاربرد دارد و همه ما دیده ایم و با کاربرد آنها آشنا هستیم. این ریل ها در گذشته از جنس آهن بودند که به دلیل زنگ زدگی و پوسیدگی آهن ، تقریبا منسوخ شده و پروفیل های آلومینیومی جایگزین آنها شده اند.

پروفیل آلومینیوم ریلی، علاوه بر درب و پنجره کشویی ، در کمد دیواری های درب ریلی و سقف ریلی متحرک استخر و گلخانه کاربرد دارد.همچنین آلومینیوم کف ریل یخچالی برای کف سازی در انواع سردخانه ها و یخچال های صنعتی استفاده می شود.

برای ساخت پروفیل آلومینیوم ریلی، از آلیاژی با استحکام بالا استفاده می شود که در برابر شرایط جوی نیز مقاومت بالایی دارد. بنابراین این پروفیل آلومینیوم در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده می باشد و دچار هیچگونه آسیب و فرسودگی ناشی از شرایط جوی نمی شود. جهت اکسترود پروفیل آلومینیوم ریلی، هر آلیاژی از آلومینیوم که ویژگی های لازم را داشته باشد، قابل استفاده است. امّا به دلیل پرکاربرد بودن آلیاژهای 6063 و 6061 ،اغلب از این دو آلیاژ برای اکسترود پروفیل آلومینیوم استفاده می شود.

می توان از پروفیل آلومینیوم شیاردار به عنوان ریل نیز استفاده کرد. زیرا وجود شیار سطح آلومینیوم شیاردار انتخاب مناسبی برای استفاده ریلی می باشد.

 

پروفیل آلومینیوم ریلی متحرک

 

این نوع از آلومینیوم ریلی جهت سقف استخر و گلخانه به صورت اختصاصی تولید می شود. برای استخرهای فضای باز این ساختار بسیار کاربرد دارد و در برابر شرایط محیطی مختلف مقاومت خوبی دارد.

پوشش سقف استخر و گلخانه متحرک معمولا ورق های پلی کربنات با رنگ و ضخامت مختلف است که برای شرایط مختلف جوی کاملا مناسب هستند. مسیر حرکت  سقف تلسکوپی از پروفیل های آلومینیومی اکسترود شده  می باشد. با توجه به نوع طراحی این نوع ریل، سقف به راحتی در عرض چند دقیقه باز و بسته می شود.

 

ویدئو : کاربرد پروفیل ریلی متحرک - سقف استخر

ریل آلومینیومی کمد دیواری

 

پروفیل ریل کف کمدی از جمله ریل های با کیفت می باشد که برای کمدهای در ریلی مخصوصا در منازل کاربرد زیادی دارد. این پروفیل ریلی در ابعاد و مدل های مختلف تولید می گردد.

 

قیمت پروفیل آلومینیوم ریلی

 

قیمت این نوع پروفیل، با توجه به آلیاژ اکسترود شده و ابعاد و مدل انتخابی متفاوت می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و مشاوره جهت انتخاب ریل مناسب با مشاورین ما در آلوم فرم در تماس باشید.

 

 

 

نظرات

برای مشاوره تماس بگیرید.آلوم فرم

 

 

آلوم فرم   

 

آلوم فرم ,تولید کننده انواع پروفیل آلومینیوم,تولید پروفیل آلومینیوم,قیمت پروفیل آلومینیوم,اکسترود آلومینیوم,اکسترود پروفیل,تزریق آلومینیوم,رنگ پودری الکترواستاتیک,خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک,ساخت قالب اکستروژن.آلوم فرم با استفاده از مدرن ترین و بروزترین سیستم منطبق بر استانداردهای روز ، تمامی نیازهای شما مشتریان و صنعتگران عزیز را ایجاد کنیم و همچنین با اعتماد و حمایت شما توانسته ایم مجموعه ای منظم با تکیه بر بروز ترین ابزار آلات الکترواتاتیک برپا کنیم.

 

 

ارتباط با ما

 

آدرس : جاده ساوه ,سه راه آدران,به سمت شهریار, شهرک صنعتی زواره ای

      شماره های  تماس  :  09122645327   __  09123794374