Loading ...
close

پروفیل های اختصاصی

logo
پروفیل های اختصاصی

 

پروفیل های آلومینیومی سفارشی و اختصاصی

  پروفیل آلومینیوم در صنایع مختلف، کاربرد های زیادی دارد و به وفور مورد استفاده قرار می گیرد؛ امّا در این میان صنایعی وجود دارند که برای محصولات خود نیاز به پروفیل های اختصاصی آلومینیوم دارند و از پروفیل های آلومینیوم موجود نمی توانند به راحتی استفاده کنند. بنابراین برای رفع نیاز این صنایع، تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم اقدام به تولید پروفیل های اختصاصی می کنند. در واقع می توان گفت هر آنچه از مقاطع آلومینیومی که به صورت اختصاصی برای کاربرد خاصی در صنعتی خاص، تولید می شود ، در گروه پروفیل های اختصاصی آلومینیوم قرار می گیرد.

 

Connection Modes Of Aluminum Profiles

پروفیل  آلومینیومی لوله 

یکی از پروفیل های آلومینیومی پرکاربرد، لوله ها هستند که با ضخامت و قطرهای متفاوت برای مصارف مختلف تولید می شوند. لوله آلومینیومی به دلیل سبکی، رسانایی الکتریکی ، انتقال گرما، شکل پذیری مناسب ، مقاومت در برابر خوردگی و ... در صنایع مختلف از جمله صنعت هوا و فضا، خودرو سازی، ساختمان سازی و برق و ... کاربرد زیادی دارند. پروفیل لوله آلومینیوم برای سوخت رسانی و انتقال روغن در موتور هواپیما به دلیل وزن کم نسبت به سایر فلزات، مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله های آلومینیومی به صورت شاخه ای و رول در ضخامت و قطر مورد نظر مشتری  تولید می شوند و در اختیار صنایع مختلف قرار می گیرند.

 

پروفیل آلومینیوم پارتیشن

پروفیل آلومینیوم به دلیل سبکی و در عین حال استحکام مناسب، می تواند انتخاب خوبی برای دیوار های کاذب و جداکردن محیط های آموزشگاهی، اداری و ... باشد. پارتیشن های آلومینیومی به آسانی نصب و جمع آوری می شوند و دارای ظاهری زیبا و مدرن هستند. پروفیل های پارتیشن در ابعاد موردنظر مشتری و در رنگ های مختلف و آنادایز به صورت طلایی، شامپاینی و نقره ای تولید می شوند. این پارتیشن ها به صورت تک جداره، دوجداره، مدولار با قابلیت نصب شیشه یا ام دی اف و یا تیغه آلومینیومی و به صورت ثابت و متحرک تولید و عرضه می شوند. همچنین امکان ساخت پارتیشن های بسیار ظریف با ابعاد کوچک نیز وجود دارد و این ظرافت و کوچکی، تاثیری بر استقامت پروفیل ندارد و برای سالیان طولانی قابل استفاده می باشد.در ویدئو 1و 2 نصب پارتیشن دوجداره و نمونه های انواع پارتیشن را می توانید ببینید. برای تهیه پروفیل پارتیشن مورد نظر خود با مشاورین آلوم فرم در ارتباط باشید.

 

ویدئو1: نصب پارتیشن دوجداره

 

 

ویدئو2: نمونه پارتیشن

 

 

پروفیل آلومینیومی رادیاتور

رادیاتور وسیله گرمایشی است که در جنس های مختلف فلز ، چدن ، آلومینیوم ، فولاد و ... تولید می شوند. این رادیاتورها با توجه به شکل و جنس کاربردهای متفاوتی دارند. انواع رادیاتورها از نظر شکل عبارتند از: پنلی، پره ای، قرنیزی،حوله خشک کن ولوله ای هستند که به وفور مورد استفاده قرار می گیرند.

به طور کلی یکی از روش های رایج گرمایشی در منازل استفاده از رادیاتورهای آلومینیومی است. رادیاتورهای آلومینیومی به صورت معمول 3 و 5 و7 و10 پره به بازار عرضه میشوند و قدرت حرارتی هر پره در مدلهای رادیاتورمتفاوت است.

 

پروفیل رادیاتور قرنیزی

رادیاتور قرنیزی سیستم جدید و آسان در صنعت تاسیسات است که با ظاهری زیبا به جای قرنیزهای قبلی استفاده می شود. رادیاتور قرنیزی می تواند جایگزین خوبی برای رادیاتور، گرمایش از کف و روش های دیگر گرمایشی باشد. رادیاتور قرنیزی دقیقا همان رادیاتور دیواری می باشد که در آن، پره ها از حالت عمودی و تجمع در کنار یکدیگر خارج شده و بصورت افقی در آمده اند با این تفاوت که بجای قرارگیری در یک یا دو نقطه از محیط، بطور مساوی در تمامی دیوارهای ساختمان پخش شده اند و کار حرارت دهی را از دور تا دور محیط به شکل کاملا یک پارچه انجام می دهند.

 

پروفیل حوله خشک کن

پروفیل آلومینیوم و لوله رادیاتور حوله خشک کن می تواند به عنوان یک گرم کننده در حمام نصب شود. خشک کن های حمام در انواع مختلف از جمله نردبانی، قابل چرخش و ... تولید و عرضه می شوند. لوله های آلومینیومی با سایز 20، 22، 23 و 25 و کلکتور آلومینیومی برای ساخت خشک کن می باشند.این خشک کن ها قابلیت آبکاری، آنادایز، شکل پذیری و ... را دارند.

 

پروفیل یخچالی

پروفیل یخچالی آلومینیومی در ساخت یخچال های ویترینی و صنعتی کاربرد دارد و در دو نوع فابریک برای محصولات آنودایز و تبدیلی برای محصولات رنگی تولید می شود.

 شکل ظاهری یخچال های ویترینی به جهت استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک و پروفیل آلومینیوم آنودایزشده درجه یک، بسیار زیبا می باشد. در ساخت و تولید پروفیل یخچالی آلومینیومی بر طبق فریم ها، طرح ها و ابعاد بسیار متنوعی که وجود دارد، عملیات انجام می شود و این نوع پروفیل ها که به صورت ریلی بالا، ریلی پایین، نبشی ، مثلثی و غیره می باشند، با توجه به نوع کارایی آنها  به صورت اختصاصی تولید می شود.

مقاطع پروفیل یخچالی در یخچال های ویترینی شامل: پروفیل فشاری یخچالی، پروفیل قاب فرانسوی، قاب دوقلو و پروفیل اف و ... می باشند و مقاطع نوع صنعتی به سفارش مشتری و به صورت اختصاصی ساخته می شوند.

 

پروفیل دریچه کولر

جنس استفاده شده در متریال دریچه کولر آلومینیومی ،فریم، دمپر و پره ها، از پروفیل آلومینیوم می باشد. این دریچه ها را معمولا به صورت دیواری استفاده می کنند. سطح دریچه کولر را با رنگ های مختلف از جمله رنگ کوره ای می پوشانند. مهمترین ویژگی دریچه کولر آلومینیومی امکان تغییر جهت ایستای پره های عمودی که در جلوی دریچه تعبیه شده می باشد با تغییر مسیر این پرّه ها هوای خروجی از دهانه به چپ، راست یا مستقیم و به شکل دلخواه منتقل خواهد شد. قیمت دریچه های کولر آلومینیومی بالاتر از نوع آهنی آن می باشد و این امر نیز به دلیل قیمت بالاتر پروفیل آلومینیوم از ورق های آهنی می باشد.

 

پروفیل پایه های کابینت

پایه های آلومینیومی کابینت به دو صورت ساده و کبریتی با قطر 45 میلی متر از لوله آلومینیوم تولید می شوند. در واقع می توان گفت بیشترین کاربرد لوله آلومینیوم 45 برای ساخت پایه های کابینت است که به صورت شاخه ای به فروش می رسد.

پروفیل پایه کابینت در قطرها و سایزهای مختلف تولید می شود که بر حسب وزن کابینت مورد نظر و سلیقه مشتری قابل تهیه می باشند.

 

پروفیل دستگیره کابینت

پروفیل دستگیره ها به صورت شاخه ای در بازار به فروش می رسند که با توجه به ابعاد درب کابینت ها برش خورده و مستقیما بر روی لبه آنها نصب می شود. این دستگیره ها در رنگ های مختلف تولید و عرضه می شوند.

 

قیمت پروفیل های آلومینیومی سفارشی

مقاطع پروفیل های آلومینیومی اختصاصی که قالب آن ها موجود نباشد، نیاز به طراحی قالب اختصاصی و اکسترود دارند. در نتیجه هزینه های طراحی و ساخت قالب نیز از سفارش دهنده دریافت می شود. در صورت وجود قالب ها، فقط هزینه های مواد اولیه و اجرت دریافت می شود. برای اطلاع دقیق از قیمت پروفیل های اختصاصی از طریق شماره های   09122645327 و  09123794374  با مشاوران آلوم فرم در ارتباط باشید.

 

 

 

 

ثبت نظر

برای مشاوره تماس بگیرید.آلوم فرم

 

آلوم فرم با استفاده از مدرن ترین و بروزترین سیستم منطبق بر استانداردهای روز ، تمامی نیازهای شما مشتریان و صنعتگران عزیز را ایجاد کنیم و همچنین با اعتماد و حمایت شما توانسته ایم مجموعه ای منظم با تکیه بر بروز ترین ابزار آلات الکترواستاتیک برپا کنیم خدمات ما : تولید پروفیل آلومینیوم اختصاصی و براساس سفارش شما ، تولید انواع پروفیل الومینیوم عمومی ، خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک و طراحی و ساخت اواع درب اتوماتیک شیشه

 

                               

 

 

 

ارتباط با ما

 

آدرس : جاده ساوه ,سه راه آدران,به سمت شهریار, شهرک صنعتی زواره ای

         

   09123794374- 09122645327   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد