Loading ...
close

محصولات

پروفیل پرده زبرا

پروفیل آلومینیومی پرده زبرا ; انواع پروفیل پرده زبرا یکی از تولیدات شرکت آلوم فرم است . پروفیل آلومینیومی پرده زبرا شرکت آلوم فرم  بر اساس استانداردهای روز تولید می شوند و نقش مهمی در عملکرد، شکل و زیبایی پرده زبرا دارد.


پروفیل درب اتوماتیک

پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک ; یکی از مهمترین قطعات دربهای اتوماتیک، پروفیل درب اتوماتیک می باشد . در حال حاضر درب اتوماتیک در اکثر ساختمانها بکار گرفته می شوند . از مزیتهای استفاده  درب اتوماتیک،  امن بودن  و رعایت بهداشت بخاطر عدم استفاده از دستگیره می باشد و در مراکزی که مثل هتلها و


فریم سکوریت

فریم شیشه سکوریت، فریم آلومینیومی سکوریت جهت نصب شیشه سکوریت کنار هم بکار گرفته می شوند و بعنوان بهترین فریم سکوریت  بکار گرفته می شود. . فریم شیشه سکوریت جهت نصب برای درب با شیشه های ثابت و برای درب های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک  نیز به بکار میرود. فریم شیشه سکوریت یکی از پر استفاده ترین قطعات در در صنعت شیشه می باشد  وبدلیل پوشش دادن لبه های شیشه سکوریت می تواند وتنوع رنگ و طرح در زیبایی درب کمک موثری باشد .


درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای; برآورد، کارشناسی ، طراحی انواع درب اتوماتیک شیشه ای ، نصب حرفه ای و خدمات پس از فروش درب اتوماتیک شیشه ای، آلوم فرم تولید کننده فریم آلومینیومی درب اتوماتیک شیشه ای و انواع دیگر پروفیل آلومینیومی


فریم درب اتوماتیک

فریم درب اتوماتیک  | فریم آلومینیومی درب اتوماتیک | تمامی پروفیلهای درب اتوماتیک  آلوم فرم با استفاده از آلیاژ های آلومینیوم استاندارد (6063، 6101 و 6201 و...) تولید و بر اساس سفارش مشتری عرضه می گردد.درزگیر شیشه سکوریت

  درزگیر سکوریت درزگیر(sealant) در صنعت به آن دسته از مواد یا ابزار می گویند که برای عایق کردن و پر کردن درزها به کار ...


ریل شیشه سکوریت

ریل شیشه سکوریت را می توانیکی از یراق آلات مهم در شیشه سکوریت معرفی کرد. ریل شیشه سکوریت ظاهری زیبا و جذاب تر به درب می بخشد. اگر بخواهیم به توضیح بیش تر در رابطه با ریل شیشه سکوریت بپردازیم باید گفت که . . .


درب کشویی

صرفه جویی و نهایت استفاده از فضای منازل و اماکن مختلف با توجه به افزایش جمعیت و تقاضای فضای بیش تر از اهمیت بالایی برخوردار است. درب ها که خود به عنوان جداکننده دو فضا عمل می کنند می توانستند . . .


قیمت قطعات درب شیشه ای

لیست قیمت شرکت آلوم فرم

 


برای مشاوره تماس بگیرید.آلوم فرم

 

 

آلوم فرم   

 

آلوم فرم ,تولید کننده انواع پروفیل آلومینیوم,تولید پروفیل آلومینیوم,قیمت پروفیل آلومینیوم,اکسترود آلومینیوم,اکسترود پروفیل,تزریق آلومینیوم,رنگ پودری الکترواستاتیک,خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک,ساخت قالب اکستروژن.آلوم فرم با استفاده از مدرن ترین و بروزترین سیستم منطبق بر استانداردهای روز ، تمامی نیازهای شما مشتریان و صنعتگران عزیز را ایجاد کنیم و همچنین با اعتماد و حمایت شما توانسته ایم مجموعه ای منظم با تکیه بر بروز ترین ابزار آلات الکترواتاتیک برپا کنیم.

 

 

ارتباط با ما

 

آدرس : جاده ساوه ,سه راه آدران,به سمت شهریار, شهرک صنعتی زواره ای

      شماره های  تماس  :  09122645327   __  09123794374